8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi

Bizler Okulun Tarihine Kazınacağız Ve Unutulmayacağız

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AKILLI MAHKUM

2 posters
YazarMesaj
-*-FERİŞ-*-
8/A Kızı
8/A Kızı
-*-FERİŞ-*-

Kadın Mesaj Sayısı : 113
İsim : FERİŞTAH
ÇaLışkanLık Gücü :
AKILLI MAHKUM Left_bar_bleue462 / 100462 / 100AKILLI MAHKUM Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/A

AKILLI MAHKUM Empty
MesajKonu: AKILLI MAHKUM   AKILLI MAHKUM Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 4:25 pm

UZUN YILLAR ÖNCE BİR HÜKÜMDAR İKİ MAHKUMUNU İDAM İLE CEZALandIRMIŞ.BİRBİRİYLE ARKADAŞ OLAN BU MAHKUMLARDAN BİRİNCİSİ HÜKÜMDARIN ATINI NE KADAR SEVDİĞİNİ BİLİRMİŞ VE HÜKÜMDARA ŞÖYLE DEMİŞ - HÜKÜMDARIM EĞER BENİ ŞİMDİ İDAM ETMEZSENİZ 1 YIL SONUNDA DEĞERLİ ATINIZA UÇMAYI ÖĞRETEBİLİRİM.HÜKÜMDAR BİR AN İÇİN DÜNYADAKİ TEK UÇAN ATA SAHİP OLMANIN LÜKSÜNÜ DÜŞÜNMÜŞ VE KABUL ETMİŞ.AMA ÖĞRETEMEZSE İDAM EDİLECEĞİNİ SÖYLEMİŞ.İKİ MAHKUM HÜKÜMDARIN HUZURUNDAN AYRILMIŞ.İKİNCİ MAHKUM ARKADAŞINA DÖNEREK ŞÖYLE DEMİŞ -ATA UÇMAYI ÖĞRETEMEYECEĞİNİ BİLİYORSUN NEDEN BÖYLE BİR SÖZ VERDİN NASILSA ÖLECEKSİN?İLK MAHKUM CEVAP VERMİŞ.-BEN BU SÖZÜ VEREREK AYNI ZAMandA KENDİME 3 ŞANS KAPISI AÇTIM.BİRİNCİSİ BU 1 YIL İÇİNDE HÜKÜMDAR ÖLEBİLİR, İKİNCİSİ 1 YIL İÇİNDE BEN ECELİMLE ÖLEBİLİRİM VE ÜÇÜNCÜSÜ BELKİ ATA UÇMAYI ÖĞRETEBİLİRİM.BU ŞANSLAR BU GÜN ÖLMEKTEN İYİDİR AKILLI MAHKUM Smile
[TıLsımLı MeLeq]
Adminstrator
Adminstrator
[TıLsımLı MeLeq]

Kadın Mesaj Sayısı : 5036
İsim : _PıNaR_
ÇaLışkanLık Gücü :
AKILLI MAHKUM Left_bar_bleue481 / 100481 / 100AKILLI MAHKUM Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/A

AKILLI MAHKUM Empty
MesajKonu: Geri: AKILLI MAHKUM   AKILLI MAHKUM Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 10:22 pm

Katılıyorum . Süepr Smile

AKILLI MAHKUM
1 sayfadaki 1 sayfası