8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi

Bizler Okulun Tarihine Kazınacağız Ve Unutulmayacağız

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim

5 posters
YazarMesaj
(f)feyza(f)
8/B Kızı
8/B Kızı
(f)feyza(f)

Kadın Mesaj Sayısı : 11
İsim : Feyza
ÇaLışkanLık Gücü :
slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Left_bar_bleue385 / 100385 / 100slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/A

slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Empty
MesajKonu: slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim   slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 10:19 pm

merhaba! ben bu sitenin yeni üyelerindenim size biraz kendimden bahsedeyim gerçi hepinizde olmasa bazıları beni tanıyorlardır 8-B kızlarındanım. Adım feyza 13 yaşındayım kitap okumayı,müzik dinlemeyi,bisiklet sürmeyi,arkadaşlarımla sohbet etmeyi ve gezmeyi seviyorum pop müzikten hoşlanıyorum
bnim size kendimi tanıtmam bu kadar!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iyi günler ve bu siteyi yapanlara çok teşekkür ediyorum
[TıLsımLı MeLeq]
Adminstrator
Adminstrator
[TıLsımLı MeLeq]

Kadın Mesaj Sayısı : 5036
İsim : _PıNaR_
ÇaLışkanLık Gücü :
slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Left_bar_bleue481 / 100481 / 100slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim   slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 10:23 pm

Ö.Değil feyzacım . İyiki Siteyi açmışım . Kankilerim baya artıcak gibi :S
caRameLa
{{{ Özel Prenses }}}
{{{ Özel Prenses }}}
caRameLa

Kadın Mesaj Sayısı : 14
En Sevdiğiniz Öğretmen : BEN SİZİN OKULUNUZDA DEĞİLİMM
İsim : Melike
ÇaLışkanLık Gücü :
slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim   slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 9:28 am

H.g feyzacım(:
(f)feyza(f)
8/B Kızı
8/B Kızı
(f)feyza(f)

Kadın Mesaj Sayısı : 11
İsim : Feyza
ÇaLışkanLık Gücü :
slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Left_bar_bleue385 / 100385 / 100slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim   slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 4:45 pm

h. b. ama ben seni tanımıyorum
*!!SHeReN!!*

*!!SHeReN!!*

Kadın Mesaj Sayısı : 25
İsim : seren
ÇaLışkanLık Gücü :
slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Left_bar_bleue342 / 100342 / 100slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/B

MesajKonu: Geri: slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim   slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 1:18 pm

h.g fitzaa melike pınar ın arkisi dadluum flower
-*-FERİŞ-*-
8/A Kızı
8/A Kızı
-*-FERİŞ-*-

Kadın Mesaj Sayısı : 113
İsim : FERİŞTAH
ÇaLışkanLık Gücü :
slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Left_bar_bleue462 / 100462 / 100slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim   slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 9:34 pm

hoş geldin feyza

slm bende bu sitenin üyelerinden biriyim
1 sayfadaki 1 sayfası