8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi

Bizler Okulun Tarihine Kazınacağız Ve Unutulmayacağız

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BENIM ISIM DEGIL KI

2 posters
YazarMesaj
-*-FERİŞ-*-
8/A Kızı
8/A Kızı
-*-FERİŞ-*-

Kadın Mesaj Sayısı : 113
İsim : FERİŞTAH
ÇaLışkanLık Gücü :
BENIM ISIM DEGIL KI Left_bar_bleue462 / 100462 / 100BENIM ISIM DEGIL KI Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/A

BENIM ISIM DEGIL KI Empty
MesajKonu: BENIM ISIM DEGIL KI   BENIM ISIM DEGIL KI Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:59 am

Eğer hayatta hiç bir iş sizin içiniz değilse, hayatın işide siz değilsiniz. Mutlaka okuyun ve harekete geçin.
Öykümüz HERKES, BIRISI, HERHANGI BIRI ve HIÇ KIMSE adli dört kisi hakkinda.

Yapilmasi gereken önemli bir is vardi ve HERKES, BIRISI�nin bu isi yapacagindan emindi.

Gerçi isi HERHANGI BIRI de yapabilirdi, ama HIÇ KIMSE yapmadi. BIRISI buna çok kizdi, çünkü is HERKES�in isiydi.
HERKES,HERHANGI BIRI�nin bu isi yapabilecegini düsünüyordu ama HIÇ KIMSE, HERKES�in yapamayacaginin farkinda degildi.
Sonunda HERHANGI BIRI�nin yapabilecegi bir isi HIÇ KIMSE yapmadigi için HERKES, BIRISI�ni suçladi.
[TıLsımLı MeLeq]
Adminstrator
Adminstrator
[TıLsımLı MeLeq]

Kadın Mesaj Sayısı : 5036
İsim : _PıNaR_
ÇaLışkanLık Gücü :
BENIM ISIM DEGIL KI Left_bar_bleue481 / 100481 / 100BENIM ISIM DEGIL KI Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/A

BENIM ISIM DEGIL KI Empty
MesajKonu: Geri: BENIM ISIM DEGIL KI   BENIM ISIM DEGIL KI Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 7:49 pm

SaoL Smile

BENIM ISIM DEGIL KI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-