8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8/A & 8/B & 8/C ÖğrenciLerinin Sitesi

Bizler Okulun Tarihine Kazınacağız Ve Unutulmayacağız

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Benim Adım SEREN

3 posters
YazarMesaj
*!!SHeReN!!*

*!!SHeReN!!*

Kadın Mesaj Sayısı : 25
İsim : seren
ÇaLışkanLık Gücü :
Benim Adım SEREN Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Benim Adım SEREN Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/B

Benim Adım SEREN Empty
MesajKonu: Benim Adım SEREN   Benim Adım SEREN Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:05 pm

SLM millet ben seren beni bir çoğunuz tanıyorsunuz. Very Happy Tanımayanlar için kendimi tanıtayım. 8/B sınıfında okuyorum.4. Sınıftan beri bu okuldayım.8 lerin en neşeli ve komik kızıyım.Bunun en önemli nedeni yaşamayı çook seviyorum.Tabi birde hiç birşeyi kafama takmıyorum.Ayrıca MC yim. MC rap şarkı yazıp söyleyen anlamına geliyor.Herkesi öptüm.Kendinize cici bakın lol!
-*-FERİŞ-*-
8/A Kızı
8/A Kızı
-*-FERİŞ-*-

Kadın Mesaj Sayısı : 113
İsim : FERİŞTAH
ÇaLışkanLık Gücü :
Benim Adım SEREN Left_bar_bleue462 / 100462 / 100Benim Adım SEREN Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/A

Benim Adım SEREN Empty
MesajKonu: Geri: Benim Adım SEREN   Benim Adım SEREN Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 10:08 pm

hoş geldin cnm
[TıLsımLı MeLeq]
Adminstrator
Adminstrator
[TıLsımLı MeLeq]

Kadın Mesaj Sayısı : 5036
İsim : _PıNaR_
ÇaLışkanLık Gücü :
Benim Adım SEREN Left_bar_bleue481 / 100481 / 100Benim Adım SEREN Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/A

Benim Adım SEREN Empty
MesajKonu: Geri: Benim Adım SEREN   Benim Adım SEREN Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 11:15 pm

hoşgeldin dadLummm
*!!SHeReN!!*

*!!SHeReN!!*

Kadın Mesaj Sayısı : 25
İsim : seren
ÇaLışkanLık Gücü :
Benim Adım SEREN Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Benim Adım SEREN Right_bar_bleue

Hangi Sınıf : 8/B

Benim Adım SEREN Empty
MesajKonu: Geri: Benim Adım SEREN   Benim Adım SEREN Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 4:27 pm

h.b canlarım bnim sizleri çoook seviyorum Very Happy [i][u]

Benim Adım SEREN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BENIM ISIM DEGIL KI